Помер Заслужений лікар України Аркадій Флаксемберг

На 71-му році життя помер Заслужений лікар України Аркадій Флаксемберг

У медицині Хмельниччини чергова непоправна втрата – пішов з життя видатний представник професії Аркадій Флаксемберг, передає Depo.Хмельницький.

Інформацію про смерть лікаря підтвердили в департаменті охорони здоров’я Хмельницької ОДА. Як зазначила заступниця директора департаменту Тетяна Косовська, поховають Аркадія Флаксемберга сьогодні, 26 лютого, на кладовищі у Шаровечці.

Народився Аркадій Семенович Флаксемберг 6 вересня 1950 року в с. Михайлівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

В 1976 році закінчив із Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа”. За призначенням з 1976 року працював на посаді лікаря-хірурга в Житомирській міській лікарні.

З 1978 року по 1996 рік – ординатор хірургічного відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні. 

З 1996 по 2000 рік – завідуючий хірургічним відділенням Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні, районний хірург. 

У 2000 році він призначений головним лікарем Кам’янець-Подільського району. Під час його керівництва в лікарні покращено матеріально-технічну базу, впроваджено нові технології діагностики та лікування, в тому числі вперше в області серед центральних районних лікарень впроваджено проведення лапароскопічних операцій на органах черевної порожнини. 

В 2004 році призначений на посаду начальника управління охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації. З 2005 року по 2006 рік працював на посаді заступника головного лікаря з хірургічної роботи Хмельницької обласної лікарні. 

З 2006 року по 2019 рік – головний лікар Хмельницької обласної лікарні. 

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Аркадія Семеновича

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*