Посварився з дружиною і пішов вішатись. Поліція врятувала

Посварився з дружиною і пішов вішатись. Поліція врятувала
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Патрульним вдалось відвернути спробу самогубства хмельничанина.

Учора, близько 18-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Кам’янецькій, на військовому кладовищі чоловік має намір здійснити самогубство.

За лічені хвилини патрульні прибили на місце виклику, де і виявили чоловіка в стані алкогольного сп’яніння із зашморгом на шиї.На щастя, півгодинна розмова дала свій результат. Інспекторам вдалося заспокоїти чоловіка та відвернути непоправне. Далі 44-річного громадянина шпиталізували медики.

Як з’ясувалась пізніше, звести рахунки життям чоловіка спонукав конфлікт із дружною.

Ми ж дякуємо нашим патрульним за розсудливість та професійну роботу.Друзі, пам’ятайте, життя — безцінне.

Патрульним вдалось відвернути спробу самогубства хмельничанинаУчора, близько 18-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Кам’янецькій, на військовому кладовищі чоловік має намір здійснити самогубство.За лічені хвилини патрульні прибили на місце виклику, де і виявили чоловіка в стані алкогольного сп’яніння із зашморгом на шиї.На щастя, півгодинна розмова дала свій результат. Інспекторам вдалося заспокоїти чоловіка та відвернути непоправне. Далі 44-річного громадянина шпиталізували медики.Як з’ясувалась пізніше, звести рахунки життям чоловіка спонукав конфлікт із дружною.Ми ж дякуємо нашим патрульним за розсудливість та професійну роботу.Друзі, пам’ятайте, життя — безцінне.#ПорядокЦеТи #patrolpolice_khmelnytskyi #khmelpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Хмельницької області Понеділок, 1 червня 2020 р.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *