ПОВЕРТАЮТЬ ЗЕМЛІ ВОДНОГО ФОНДУ І ПРИБЕРЕЖНОЇ СМУГИ ДНІСТРОВСЬКОГО ВОДОСХОВИЩА

За позовами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Хмельницьким апеляційним судом визнано незаконними та скасовано рішення Устянської сільської ради – та на користь територіальної громади витребувано – земельні ділянки, розташовані в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

Установлено, що, незважаючи на заборону надання земель прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища у приватну власність, сільською радою трьом громадянам для ведення садівництва незаконно передано 1800 кв. м. землі, яку вони, не маючи дійсного наміру щодо її використання, продали іншій особі.

Вибуття вказаних земельних ділянок водного фонду – що є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності – з державної власності суперечить вимогам законодавства та грубо порушує її інтереси.

Завдяки втручанню прокуратури землі в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища повернуться у власність держави, повідомила пресслужба прокуратури Хмельницької області.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*