Працівників агропромислового комплексу Хмельниччини привітали з професійним святом (фото)

Напередодні свята, Дня працівників сільського господарства, в обласній філармонії відбулися урочистості та святковий концерт, на які завітали  голова обласної ради Михайло Загородний, т.в.о.голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко, представники агроформувань краю, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу, ветерани галузі.

Вітаючи зі святом усіх трудівників села області від себе особисто та депутатів обласної ради голова облради Михайло Загородний наголосив, що традиційно аграрії краю відзначають професійне свято з вагомими здобутками.

«Хмельниччина завжди була потужною сільськогосподарською областю і сьогодні за багатьма показниками агропромислового виробництва є аграрним лідером у державі. Завдяки натхненній праці багаточисельної когорти людей, які трудяться у аграрній галузі, область утримує лідерські позиції. Кожен четвертий офіційно зареєстрований працюючий в  регіоні – працівники агропромислового сектору. – сказав Михайло Васильович. – «У загальнообласний бюджет галузь сільського господарства перераховує понад 10  процентів усіх видів податків. Окрім того, це створення нових робочих місць та наповнення й місцевих бюджетів, відсоток яких залежить від діяльності сільського господарства. Це відіграє неабияку роль для об′єднаних територіальних громад та сільських територій, де основною зайнятістю для мешканців залишається сільське господарство».

Не залишив поза увагою Михайло Загородний актуальне питання щодо зняття мораторію на землю, за яке у першому читанні проголосувала Верховна Рада України 13 листопада цього року. Очільник обласної ради зауважив, що головне та спільне завдання сьогодні – відстояти однозначну позицію, аби господарями української землі залишалися держава, територіальні громади та громадяни України.

Михайло Загородний спільно з т.в.о.голови облдержадміністрації Володимиром Кальніченком нагородили кращі райони в галузі сільськогосподарського виробництва, підприємства з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, сільськогосподарські товариства та кооперативи, фермерські господарства,  заготівельні та обслуговуючі підприємства агропромислового комплексу. Серед нагороджених – керівники підприємств, депутати обласної ради Василь Мастій, Анатолій Атаманчук та Олег Білявець.

На урочистостях прозвучало чимало прикладів та імен нинішніх працівників села, які достойні поваги. Слова вдячності за працю висловили присутнім у залі ветеранам аграрної галузі області. Голова обласної ради подякував усім працівникам аграрної сфери за значні досягнення у галузі сільського господарства, побажав аграріям Хмельниччини багатих врожаїв, вдалого втілення у життя планів, перспектив та сподівань.

Кращим представникам галузі Михайло Загородний вручив Грамоти облради та цінні подарунки. Під час урочистостей, у фойє театру,  усі присутні мали можливість оглянути  експозиції аграрних підприємств області, вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку майбутніх фахівців-аграріїв.

Творчі колективи під час яскравого концерту подарували присутнім приємні враження, позитивні емоції та чудовий настрій.

Джерело: сайт Хмельницької обласної ради

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*