Прапор за 5 мільйонів у Хмельницькому таки буде. Рішення облради

49 голосів “За” з 58 присутніх на сесії депутатів підтримали зміни до обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021 – 2023 роки.

Саме в цих змінах ішлось про встановлення величезного прапора України у Хмельницькому, питання фінансування якого мають розглянути додатково.

За словами голови комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти і науки, культури, релігії, молоді та спорту – Віктор Бурлика (“Команда Симчишина”), авторами ідеї про прапори в містах України є українська центральна влада.

Відповідно на Хмельниччині пропозицію про встановлення такого прапора подала обласна державна адміністрація. Про своє ставлення до такої ідеї пан Бурлик відповів ухиляючись, зрозуміло, що за своїми ідейними переконаннями, він не може бути проти прапору України. Але те, хто є авторами ідеї, явно не надихало його на підтримку. Віктор Бурлик заявив, що для нього на цьому засідання головні ті питання, які порушили представники “Команди Симчишина”, а стосовно нестачі фінансування для кисневих апаратів, то такою інформацією очолювана ним комісія не володіє, навпаки на своєму попередньому засіданні розглядали це питання і гроші на нові кисневі системи є.

Отже, вслід за Дніпром та деякими іншими місстами України і у Хмельницькому скоро буде власний гігантський державний прапор. Орієнтовне місце його встановлення – навпроти “Темпу” біля меморіалу воїнам-захисникам.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*