Правоохоронці зафіксували 19 порушень під час великодніх богослужінь

Правоохоронці зафіксували 19 порушень під час великодніх богослужінь
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Про це Глава Нацполіції Ігор Клименко повідомив сьогодні, 19 квітня.

“Участь у богослужіннях взяли майже 130 000 громадян. І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі”, – повідомив Клименко.

Так, за словам правоохоронців, на території держави 18-19 квітня святкові богослужіння проводилися у 13 658 храмах в усіх регіонах. Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної роботи щодо неухильного дотримання всіх карантинних обмежень.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *