Премія “Зерно”. Хмельницьку кав’ярню визнано однією з кращих в Україні.

Премія “Зерно”. Хмельницьку кав’ярню визнано однією з кращих в Україні.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Гід по українським кав’ярням City Coffee Guide оголосив переможців премії «Зерно». У шести номінаціях вибрали кращі заклади та вручили їх власникам статуетку у вигляді кавового зерна.

«Кав’ярня року» – «Тиша Espresso Bar» в Одесі. Заклад співпрацює з чемпіоном світу за обсмажуванні 2017 року Рубенсом Гарделла і постійно експериментує з рецептурою напоїв. Чашка кави коштує від 50 грн.

«Тиша Espresso Bar»

«Міні-кав’ярня року» – «Біла Стріла» в Дніпрі. У закладі відмовилися від класичних назв кави і поділили його на два види: чорний і білий (з молоком). Кав’ярня робить наголос на швидке обслуговування. Вартість чашки кави – від 25 грн.

«Кавовий концепт року» – Takava Coffee-Buffet в Києві. Спеціалізуються на спешелті-кава (арабіка, відібрана за стандартами міжнародної організації SCA. – Прим. Ред.) Власне обсмаження, роблять авторські коктейлі, проводять вечірки і майстер-класи в своїх закладах. Чашка кави коштує від 38 грн.

Takava Coffee-Buffet

«Бренд обсмажування року» – «Світ Кави Roastery and Cafe» у Львові. Закуповують каву у фермерів з різних країн світу, обсмажують на власних потужностях. Сімейний бізнес працює вже більше 20 років. Чашка кави – від 50 грн.

«Екопідхід року» – Black Honey в Хмельницькому. Мета закладу – познайомити гостей з кавою класу спешелті. Родзинка закладу – кава Cold Brew за авторським рецептом, який заварюється холодною водою протягом 8-12 годин. Чашка кави коштує від 23 гривень.

Yellow Place

«Кавовий маркетинг року» – Yellow Place в Києві. Заклад оцінювали по SMM-підходу, піару та іншим маркетинговим критеріям. В Yellow Place пишуть, що каву закуповуюється в Берліні, а вони її привезли, змололи і приготували на техніці преміум-класу, після чого налили в чашку Acme від новозеландських переможців чемпіонату бариста. Вартість чашки кави – від 59 грн.

Як визначали переможців

50 експертів вибрали 100 кращих кав’ярень України, їх розподілили по номінаціям. Відкрите голосування на сайті гіда провели в номінаціях «Кав’ярня року», «Міні-кав’ярня року» і «Кавовий концепт року». У номінаціях «Кавовий маркетинг року», «Бренд обсмаження року», «Екопідхід року» кращі кав’ярні обирало журі по чек-листам від City Coffee Guide.

Що це за премія

City Coffee Guide – всеукраїнський гід по кав’ярнях, перше українське професійне видання про кавову культуру. У 2020 році вони заснували премію «Зерно», в якій обирають кращі кав’ярні в різних номінаціях. У журі увійшли експерти в області кавової культури, такі як дипломований кавовий технолог Христина Радчук, власник кав’ярень «Світ кави» Маркіян Бедрій, головний спеціаліст по обсмажуванні кави в Gemini Діма Рубцов та інші.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *