Президент у Давидківцях. Садок і люди.

Президент у Давидківцях. Садок і люди.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Володимир Зеленський чи не першим ділом ознайомився із ходом  будівництва дитсадка в с.Давидківці Хмельницького району, передає Depo.Хмельницький.

Дводенна робоча поїздка президента розпочалася з публічних оглядин об’єкта, включеного до програми “Велике будівництво”.

За словами директора ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” Андрія Колесніка, період будівництва дитячого садка – 2018-2020 рр, загальна вартість проекту — 27,4 млн грн.

Всього освоєно трохи менше 14 млн грн, у тому числі:

– ДФРР  12601,1 тис грн;

– місцевий бюджет   1393,7 тис грн;

Передбачено на 2020 рік -13,2 млн грн, у тому числі з ДФРР — 11,9 млн грн.

Нагадаємо, у “Велике будівництво” Хмельниччини включено єдиний дитсадок, 3 стадіони, 10 приймальних відділень лікарень та 11 шкіл.

Нещодавно перебуваючи в області міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов звернув увагу, що до програми президента “Велике будівництво” включено тільки один дитячий садок в області, що не відповідає базовій концепції “5 дитсадків – 5 шкіл – 5 спортивних закладів”. “Крім цього, має бути закладений паритет, будівництво соціальної інфраструктури повинно відбуватися не тільки на території області, а також в обласному центрі”, – зауважив міністр.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *