Прилад для виявлення коронавірусу у Хмельницькому працює, але тести відправляють на Київ. Що не так?

Прилад для виявлення коронавірусу у Хмельницькому працює, але тести відправляють на Київ. Що не так?
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Як повідомляє редакція сайту «Є», надійшло повідомлення, про те що “ампліфікатор, який мав би вже робити усі лабораторні дослідження на виявлення COVID-19, знову не працює, а усі біоматеріали, які відбираються у Хмельницькій інфекційній лікарні, направляють до Києву, у референс-лабораторію”.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет, під час брифінгу повідомив, що усе працює і причин для «сумнівних інсинуації» немає.

«Ми постійно знаходимося в стані пошуку і наша обласна лабораторія забезпечена системами виділення і ось сьогодні була чергова поставка цих систем. Вже укладені додаткові договори (з постачальниками – авт.) і впевнений, що наступного тижня ми отримаємо додаткові системи виділення», – зазначив Дмитро Габінет і додав, що тести, все таки направляють до Києва.

Як пояснив сайту «Є» головний санітарний лікар області Олег Балашов, є лист головного санітарного лікаря країни про те, що усі позитивні ПЛР-тести направляти до референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України, на верифікацію.

«Є лист головного санітарного лікаря країни про те, що до окремого його розпорядження, направляти всі позитивні тести до референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України. Тому що в країні почали робити дослідження приватні лабораторії і для того, щоб не було розбіжностей і хибного тлумачення, усі позитивні тести мають бути верифіковані у столиці», – пояснив Олег Балашов. 

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *