Привітання голови ХОО ВО “Батьківщина” Олега Лукашука з Днем Конституції

Привітання голови ХОО ВО “Батьківщина” Олега Лукашука з Днем Конституції
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Дорогі подоляни!

Щиро вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції! Прийняття Основного закону стало не лише точкою відліку нової епохи в історії нашої країни. Воно засвідчило законну ІСТОРИЧНУ спадковість української конституції із «Руською правдою» Ярослава Мудрого, і «Пактом прав і вольностей війська запорозького» Пилипа Орлика, визнаного , до речі, міжнародною спільнотою першою демократичною конституцією у світі.

Не стану лукавити: у суєті й негараздах останніх років, це свято дещо «поблякло» в українському суспільстві. Причина – у невідповідності деяких статей діючої Конституції з реаліями нашого сьогодення. Та ця розбіжність – скороминуща. Лишень від нас залежить, як швидко ці розбіжності буде усунуто. Та не забуваймо, що саме Конституція, за образним висловлюванням того ж Пилипа Орлика, перетворює населення на народ, а територію – на державу. Як на мене, 28 червня заслуговує на вшанування вже тому, що в цей день 24 роки тому конституційною більшістю парламенту було прийнято історичне рішення щодо наших найголовніших державних символів і святинь – синьо-жовтого прапора, герба, гімну та єдиної державної української мови. А ця обставина – дорогого вартує!

Пам’ятаймо, що Конституція – це головний оберіг нашої державності й демократії, гарант незалежності й соборності України, запорука єдності українського народу. Тож іще раз – із святом вас! Хай злагода, мир та добро панують у ваших серцях, а всі демократичні засади, закріплені в нашій Конституції стануть реаліями нашого сьогодення. Щастя, здоров’я, достатку та благополуччя кожному з вас, а нашій неньці-Україні – миру та процвітання!

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної

Організації партії ВО «Батьківщина»

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *