За 2021 рік в Нетішині запрацювала сучасна система відеоспостереження, що допомогла розкрити декілька правопорушень, відновлений фонтан на площі, продовжується розбудова парків, підготовлено території для встановлення громадського туалету та дитячого майданчика в «Диво парку».

Інфраструктурі міста було приділено багато уваги, стільки ж і в планах на 2022 рік, зазначив під час онлайн спілкування з нетішинцями міський голова Олександр Супрунюк.

Олександр Супрунюк

До прикладу, роботи з будівництва на спортивних майданчиках погодні умови не дали завершити в 2021 році, тому невеликий їх обсяг залишилось виконати вже цього року. В 2022 році планується будівництво шкільних спортивних майданчиків, за кошти місцевого бюджету – в Старокривинській школі і ЗОШ №1. У рамках реалізації державної програми «Здорова Україна» подано заявки на конкурс щодо 5 об’єктів нового будівництва спортивних майданчиків (садибна забудова міста, ЗОШ №2 та №4, міський пляж та Старокривинський будинок культури).

За словами міського голови, бюджет на 2022 рік бажає кращого. З бюджету територіальної громади до державного вилучено 75 млн. грн. У місцевому бюджеті практично не залишилось коштів на розвиток, лише на поточні ремонти, комунальні платежі, заробітну плату… Міською владою з метою економії коштів здійснено ряд заходів. Серед них –  працівникам виконкому та його структурних підрозділів зменшено заробітну плату на 10%. Як говорить Олександр Супрунюк, кошти виділятимуться лише на те, від чого буде максимальний соціальний та економічний ефект.

Також будуть продовжені ремонти доріг, що не були профінансовані минулого року, зокрема – по вул. Солов’євській. Аби це втілити в життя на сесію міської ради буде виноситись питання про виділення коштів на цей об’єкт.

Як розповів Олександр Супрунюк, визначений підрядник будівництва дитсадка №10 по вул. Енергетиків, де розпочалися підготовчі роботи. Частина коштів для будівництва вже надійшла з державного бюджету, ще частину (10% вартості об’єкта будівництва) міська рада передбачила в бюджеті громадина 2022 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *