Професор Омельчук знову у кріслі ректора Хмельницького університету управління та права

За результатами проведення 2 березня виборів ректора Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова перемогу отримав діючий перший проректор професор і доктор юридичних наук Олег Омельчук.

Про це свідчать дані виборчої комісії, оприлюднені на сайті ВНЗ, повідомляє НГП.

За кандидатуру Омельчука проголосували 118 виборців (83,7% від загальної кількості виборців). Не підтримали кандидата – 2 виборці. Ще 2 бюлетені визнано недійсними. Не голосували – 19 виборців.

Таким чином, керівництво Хмельницької облради має укласти з новим ректором 5-річний контракт.

У “Фейсбуці” новообраний ректор подякував колективу за підтримку. “Переконаний, що нас чекають нові звершення та перемоги, бо ми – велика сила, заснована на взаємній повазі один до одного та впевненості у власному виборі”, – зауважив він.

Як писав НГП, 15 грудня 2020 року суд скасував вибори ректора Хмельницького університету управління та права. З відповідним позовом звертався ексректор Олег Омельчук.

Нагадаємо, на виборах ректора 29 вересня 2020 року перемогла єдиний кандидат, проректор з нормативного та науково-методичного забезпечення Ірина Ковтун.

На конкурс також подавав документи пан Омельчук, але його не допустила до виборів відповідна комісія. Як відомо, вперше Олег Омельчук став ректором ХУУПу 28 липня 2010 року.

Тоді його призначили депутати Хмельницької облради на позачерговій сесії. На початку вересня 2015 року Олега Омельчука переобрано ректором ХУУПу на другий термін.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*