За його словами, запровадження карантинних заходів помітно вплинуло на сплату хмельничанами комунальних послуг. Наприклад, кожна муніципальна управляюча компанія (колишні ЖЕКи — авт.) мають різний відсоток розрахунків за надані послуги. Показники коливаються від 40 відсотків у «Будинкоуправління №2», що у мікрорайоні Ракове, до 72 відсотків в управляючої муніципальної компанії «Проскурівська». Те ж саме стосується великих комунальних підприємств — «Хмельницькводоканал», «Хмельницьктеплокомуненерго», «Південно-Західні тепломережі» та «Спецкомунтранс» повідомляє видання “Є”.

«У них показники сплати населенням за комунальні послуги коливається від 60 до 75 відсотків. Це станом на березень. У квітні прогнозуємо більше падіння, — розповідає Олександр Симчишин. — Це могло стати величезною проблемою для цих комунальних підприємств, але ми їх своєчасно підтримали. Так, у грудні минулого року додатково виділили їм з міської скарбниці 34 мільйони гривень».

Він зазначив, що завдяки цьому в комунальних підприємств є змога працювати й своєчасно надавати населенню послуги з теплопостачання, водопостачання, вивезення твердих побутових відходів.

«Об’єктивно з кожним днем ситуація з фірновим станом комунальних підприємств погіршується. Тому чекаємо, що держава прислухається до наших вимог», — сказав міський голова.

Також Олександр Симчишин додав, що через запровадження карантину збитків зазнало й комунальне підприємство «Електротранс». На компенсацію його витрат з міського бюджету вирішено спрямувати 4,7 мільйона гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *