30-річному мешканцю Дунаєвеччини призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

Хмельницький міськрайонний суд визнав його винним у завідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху на території хмельницького залізничного вокзалу. 

Про це свідчить вирок суду від 5 липня.

Чоловіка обвинуватили в тому, що він 17 травня 2021 року близько 19 год. 50 хв., перебуваючи у кімнаті відпочинку № 6 вокзалу станції Хмельницький, що знаходиться по вул. Проскурівській, 92 в м. Хмельницькому, маючи на меті дезорганізувати  роботу установи, достовірно знаючи про те, що поширена ним інформація є неправдивою, діючи умисно, здійснив телефонний дзвінок з належного йому мобільного телефону, марки  «HUAWEI», ІМЕІ1 НОМЕР_1 , ІМЕІ2 НОМЕР_2 із сім-картою оператора мобільного зв`язку «КИЇВСТАР» № НОМЕР_3 на лінію «103», де анонімно повідомив оператора КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» завідомо неправдиву інформацію про мінування приміщення вокзалу по вул. Проскурівській, 92 в м. Хмельницькому та підготовку вибуху, яка загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками

Своїми протиправними діями обвинувачений призвів до безпідставного відволікання сил та засобів спеціальних служб та припиненню роботи вокзалу станції Хмельницький з метою перевірки здійсненого обвинуваченим повідомлення.

Тобто,  він обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України – завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей.

Суд дійшов висновку укладену між  прокурором та обвинуваченим угоду про визнання винуватості затвердити, призначити останньому остаточно узгоджене сторонами покарання у виді 4 років позбавлення волі, звільнивши його від відбування основного покарання із встановленням іспитового строку.

Читайте також: У Хмельницькому роблять експрес-тести на коронавірус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *