Путін відповів на пропозицію Зеленського зустрітися на Донбасі. ВІДЕО

Пропонує Зеленському зустрітись у Москві «в будь-який зручний для нього час»

Президент РФ Володимир Путін відповів на пропозицію президента України Володимира Зеленського про зустріч «у будь-якій точці» охопленого війною Донбасу. Він натомість запропонував зустрітися в Москві «в будь-який зручний час», але не для обговорення військового конфлікту на Донбасі. Про це Путін сказав під час брифінгу. пише Детектор Медіа.

«Що стосується пропозиції українського керівництва і президента Зеленського – хотів би сказати наступне. Останнім часом чинне керівництво України зробило дуже багато кроків, що руйнують російсько-українські стосунки.

Це стосується низки проблем у двосторонніх відносинах напряму, це стосується ставлення до Російської православної церкви, спроби її руйнування, до російської мови й до російськомовних громадян України, і до російських громадян, які проживають в Україні. Дуже багато кроків, направлених на руйнування, про які ми лише шкодуємо.

Якщо президент Зеленський хоче почати відновлення цих відносин, ми будемо це тільки вітати. Виникає питання: що хочемо обговорювати на цій зустрічі? Якщо мова йде про обговорення проблем Донбасу, то в першу чергу керівництво України повинно зустрічатися з керівниками “республік”, “ЛНР” і “ДНР”, а вже потім обговорювати ці проблеми з представниками третіх країн, якою є Росія. Це перше.

А друге – якщо мова йде про розвиток двосторонніх відносин, то ми приймемо президента України в Москві в будь-який зручний для нього час», – сказав президент РФ.

20 квітня президент Володимир Зеленський звернувся до українців через ескалацію Росією ситуації на кордоні з Україною та на окупованих територіях.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*