Разумков побував у Хмельницькому серцево-судинному центрі

Влада повинна вчитися у медичних працівників самопожертві та цілковитій віддачі, з якою вони щоденно виконують свою роботу. Про це Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив на відкритті реконструйованого корпусу «Хмельницького обласного серцево-судинного центру» Хмельницької обласної ради.

У рамках відвідування Центру Дмитро Разумков поспілкувався із колективом, ознайомився із матеріально-технічним забезпеченням медзакладу.

“В середньому лікарі цього медзакладу на рік повертають до життя близько 4-х тисяч пацієнтів, ще близько 45 тисяч – отримують консультативну допомогу”, – зазначив Дмитро Разумков.

За словами Голови Верховної Ради, в Україні рік тому крім фронту на сході нашої держави, додався ще один – медичний.

“У 2014 році ми були вимушені об’єднатися для відновлення армії, а фактично рік тому всі зусилля було направлено на допомогу медичній  галузі. Цьому питанню держава приділяє достатньо уваги. Верховна Рада робитиме все від неї залежне, аби побороти наслідки пандемії. Зокрема, ухвалювати відповідні законопроекти”, – зазначив Голова Парламенту.

Наприкінці зустрічі Голова Парламенту побажав колективу медзакладу здоров’я та наснаги. “Щодня ви ризикуєте власним життям, щоб врятувати інших. Дякую за вашу щоденну нелегку та важливу роботу”, – заявив Дмитро Разумков.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*