Реанімація Хмельницької інфекційної лікарні заповнена, – Оксана Піддубна

До числа хворих додалась і малеча: зараз лікують 3 дітей в стаціонарі. Окрім того, 7 пацієнтів уже повторно заражені коронавірусом.

Про це інформує Depo.Хмельницький.

Третя хвиля коронавірусу набирає обертів. Якщо ще пару тижнів тому до Хмельницької інфекційної лікарні за добу поступало орієнтовно 6-8 пацієнтів хворих з COVID-19, то зраз госпіталізують десятками.

Як каже директорка КП “Хмельницька інфекційна лікарня” Оксана Піддубна, наближаємся можливо до тієї цифри, коли в нас був – 50 чи 55 за добу, тобто активно госпіталізуємо важких хворих. Реанімаційне відділення заповнене. Практично всі пацієнти  потребують кисневої терапії.

Серед інфікованих зараз переважають люди середнього віку і молодь, яка теж важко переносять недугу. До числа хворих додалась і малеча: зараз лікують 3 дітей в стаціонарі. Окрім того, 7 пацієнтів уже повторно заражені коронавірусом.

“Сьогодні маємо 153 пацієнта, а можемо прийняти і надати допомогу – до 180, кисневу в тому числі. Бо це основа основ лікування, – каже Оксана Піддубна. – Якщо в нас буде така ситуація, що ми не будемо справлятися – не буде вистачати місць, ми безумовно будемо приймати в першу чергу міських хворих, тому що в області є свої відділення – в районних лікарнях. Ми в основному дуже важких приймаєм з районів.”

Нагадаємо, за даними ОДА завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, зараз складає 54,01% 

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*