Регіональна Ліга сміху відбудеться у Хмельницькому

Регіональна Ліга сміху відбудеться у Хмельницькому
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Ліга сміху Поділля відбуватиметься у двох містах.

Наприкінці березня у Хмельницькому вперше стартує сезон регіональної Ліги сміху Поділля. Розпочнеться вона з фестивалю. Про це розповів учасник команди «Отдыхаем вместе» Олександр Степаненко. За його словами, у регіональному чемпіонаті змагатимуться молодіжні колективи, які не пройшли до телевізійного проєкту.

Ігри проходитимуть по черзі у Хмельницькому та Вінниці.

Фестиваль Ліги сміху Поділля відбудеться 31 березня у Хмельницькому у театру імені Михайла Старицького.

Далі сезон проходитиме за схемою: 1/16 чемпіонату у Вінниці 30 квітня; 1/8 чемпіонату в Хмельницькому 22 вересня; чвертьфінал у Вінниці 16 листопада; півфінал у Хмельницькому 8 грудня; фінал Ліги сміху буде у Вінниці, а Зимовий кубок відбудеться 19 січня наступного року в Хмельницькому.

Тренерами сезону стануть уже «досвідчені» гумористи, учасники телевізійної Ліги сміху: Святослав Антіпов (команда «Загорецька Тамара Степанівна»), Володимир Черняк («Наш формат»), Влад Куран («Ветерани космічних війн»), Анастасія Ткаченко («Моя провінція»), Віктор Гевко («V.I.P. Тернопіль»), Олег Свищ («театр абсурду Воробушек»).

Ведучими регіональної Ліги сміху будуть Олександр Степаненко і Дмитро Зелінський з хмельницької команди гумористів «Отдыхаем вместе».

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *