Рейтинг голів ОДА. Габінет на 10-му місці

Рейтинг голів ОДА. Габінет на 10-му місці
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Видання “Ділова столиця” опублікувало черговий рейтинг голів обласних адміністрацій.

Для його створення використовуються офіційні дані української влади.

Хмельниччина в першому кварталі виявилася в п’ятірці найгірших регіонів за динамікою будівництва (падіння на 16,2%), за обсягом експорту товарів і послуг на душу населення, за часткою працівників, переведених на неповний робочий тиждень (2,9%), і по динаміці штатних працівників (скорочення на 2,4%).

Наша область в першому кварталі увійшла в число двох регіонів, де найменше скоротилися капітальні інвестиції (на 4,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року), в четвірку – з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного штатного працівника.

Але при цьому небезпечна ситуація складається в промисловості області. У першому кварталі Хмельниччина показала скорочення промислової продукції на 0,8%, а за підсумками чотирьох місяців – вже на 4,7%. Варто врахувати, що в цих цифрах ховається протилежно спрямована динаміка переробної промисловості та енергетики. Виробництво електроенергії в січні-квітні показало зростання на 13,7% (це результат відновлення роботи першого енергоблоку Хмельницької АЕС з 10 квітня після завершення ремонтних робіт, що тривали ще з листопада 2018 го). А ось в переробній промисловості в ті ж місяці відбувся спад на 9,4%; зокрема, в квітні випуск продукції переробних галузей впав на 31,5% в порівнянні з торішнім квітнем. І це одні з найгірших показників по Україні.

Москва. Молодые люди у фонтанов парка `Музеон`.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *