Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування територіального значення Т-23-11 Хмельницький – Волочиськ упевнено іде до завершення. Майже весь автошлях у верхньому шарі покриття.

Наразі тривають роботи з впорядкування дорожньої обстановки,- звітує пресслужба САД області.

Що робимо зараз?

На ділянці км 47+051 – км 52+621, між селами Клинини та Купіль влаштовують узбіччя про правому проїзду та укріплюють їх щебенем. На ділянці км 55+221-59+727, с. Бальківці. влаштовано покриття на чотирьох ділянках раніше влаштованих водопропускних труб.

Що у планах?

Завершують опоряджувальні роботи та встановлюють нові дорожні знаки, бар’єрне огородження і наносять горизонтальну розмітку. Підрядник на даному об’єкті – ПрАТ «ШБУ-56» (АТ “URD”).

Довідково: автодорога Т-23-11 починається за межею міста Хмельницький, проходить через населені пункти Грузевиця – Чорний Острів – Наркевичі – Купіль – Користова та закінчується у місті Волочиськ.

За амбітним планом Укравтодору цьогоріч планується відремонтувати 4500 км доріг по всій країні, з яких трохи більше 1/4 частини – територіальні дороги, а саме 1206 км.

З метою запобігання виникнення загрози майну, життю та здоров’ю, усіх учасників дорожнього руху закликають бути максимально уважними на ділянці проведення будівельно-монтажних робіт, неухильно дотримуватись вимог дорожніх знаків, безпечної дистанції та швидкості руху.

Читайте також: У Летичівській громаді виявили сказ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *