Невдовзі після відповіді представників Офісу Президента мешканцям Старокостянтинова на лист з проханням сприяння у ремонті моста через річку Случ, відреагувала і Служба автомобільних доріг   Старокостянинівці також попросили Президента призначити перевірку виконання якості будівельних робіт та раціонального використання державних коштів під час ремонту мосту. Офіс глави держави перенаправив звернення на обласну адміністрацію.

У групі Старокостянтинів небайдужий у Фейсбуці опублікували відповідь від Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. Там йдеться, що вартість ремонту становить 14,9 млн грн. На сьогодні вже збільшили ширину проїжджої частини.

“В межах визначеного проектом терміну будівництва міст буде відремонтований і зданий в експлуатацію”, – йдеться у відповіді дорожників.

Нагадаємо, залізобетонна конструкція мосту завдовжки 57 метрів була зведена у 1962 році. Реконструкція споруди проводилась у 1970 році. Влітку 2018 року на мосту сталась ДТП, в результаті якої було зруйновано тротуарну частину мосту: завантажена зерном вантажівка протаранила мостове огородження та перекинулась у воду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *