У вас ще немає планів на День святого Валентина?

Місто Кам’янець-Подільський овіяне аурою любовних легенд, а кількість визначних пам’яток на квадратний метр в цьому місті вражає. Тут ви зможете влаштувати романтичне побачення в Старому замку Кам’янець-Подільської фортеці, пройтися за руки по Турецькому мосту, відвідати Кафедральний собор Петра і Павла чи оглянути старовинне місто з будівлі Ратуші.

Втім, є у Кам’янці-Подільському і такі місця, про які чули далеко не всі туристи. Наприклад, в місті можна побачити незвичайний водоспад заввишки 22 метри, розташований під збудованим у 1872 році Новоплановський мостом у житловому масиві зі скромними будинками. Щоб побачити цю незвичайну картину, потрібно спуститися звичайними сходами і вже за скелею побачити водоспад заввишки. При цьому сама місцина навколо нього більше нагадує далеке від цивілізації селище.

Також в місті є незвичайний будинок майстрів. Знаходиться він в старій частині Кам’янця-Подільського на вулиці Довга. Будинок особливий тим, що в кожній квартирі живуть тільки художники.

До того ж, якщо дозволяє час і можливості, можна поєднати відвідування Кам’янець-Подільського з візитом до Чернівців та Хотина. Обидва місці заслуговують уваги та просто створені для романтичних прогулянок. При цьому відстань до першого становить менше 100 кілометрів, а до другого – взагалі близько 30 кілометрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *