“Руські боги” обійшлись в 17 тисяч штрафу.

Городоцький районний суд оштрафував на 17 тисяч гривень вчителя Кам’янського навчально-виховного комплексу за розповсюдження літератури, що пропагує культ насильства та жорстокості.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 10 грудня.

Чоловік придбав у невстановленої слідством особи, шість книг харківського видавництва, 2007 року.

Йдеться про книгу Владіміра Істархова«Удар русских богов».

Вона включена до «Переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини», що оприлюднений на сайті Державного комітету телебачення і радіомовлення України, як такі, що не рекомендовані до ввезення в Україну.

12 листопада 2020 чоловік на власному автомобілі приїхав до площі, що навпроти Сатанівського будинку культури у смт. Сатанів, Хмельницької області. Там він продав дві такі книги 22-річному хлопцю по 150 гривень за кожну.

Короткий зміст книги: «Книга вскрывает суть всех главных еврейских религий: иудаизма, христианства, коммунизма, расписывает структуру масонских организаций. Показано, что эти еврейские религии созданы как информационное оружие для захвата и установления мирового господства высшей еврейской олигархией и их сатанинскими хозяевами. Вскрыты механизмы управления сознанием и поведением людей. Книга написана с позиции язычества — исконной многотысячелетней религии русских и арийских народов. Дана реальная картина мировой истории. Книга представляет собой арийское информационное оружие против жидократии. Данная книга — это удар Русских Богов по жидомасонской мафии и их дьявольским богам».

Інші чотири примірники обвинувачений з метою продажу зберігав у себе вдома, де їх згодом вилучили працівники поліції. Після викриття підозрюваний уклав угоду про визнання винуватості,  розкаявся у скоєному.

Сторони дійшли згоди про мінімально можливе покарання – 17 тисяч гривень штрафу.

Шість книг Істархова суд наказав знищити.

Стаття 300 Кримінального кодексу України передбачає штраф від одної до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 – 68 тис. грн) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*