Ружичній обіцяють тролейбус на автономному ходу

Віддалений мікрорайон Хмельницького можуть з’єднати тролейбусом на автономному ходу

Виконком Хмельницької міської ради має намір підтримати електронну петицію «Маршрут тролейбуса на автономному ходу в мікрорайон Ружична», повідомляє НГП.

Про це свідчить відповідний проєкт рішення.

В електронній петиції пропонується забезпечити вказаний мікрорайон тролейбусами на автономному ходу в ранкові та вечірні години (07 год. 00 хв. – 10 год. 00 хв., 19 год. 00 хв. – 23 год. 00 хв.), для можливості вчасного доїзду його мешканців до роботи, навчання тощо та повернення додому.

У проєкті рішення виконкому сказано, що “транспортна інфраструктура вказаного мікрорайону частково не пристосована для безпечної організації руху великогабаритного транспорту, включаючи тролейбуси на автономному ходу. Так, ширина певних ділянок вулиць не відповідає нормативним вимогам, на деяких проміжках поздовжній ухил проїзної частини перевищує допустимі норми. Крім цього, відсутні місця для розвороту транспорту”.

Тому одним із першочергових заходів для реалізації проєкту є проведення капітального ремонту вулиці Глушенкова (як потенційного місця для відстою та розвороту рухомого складу) із розширенням дорожнього покриття, влаштуванням «заїзних кишень» та будівництвом розворотнього кільця.

Звідси пропонується департаменту інфраструктури провести капітальний ремонт вулиці Глушенкова з розширенням дорожнього покриття, влаштуванням «заїзних кишень» та будівництвом розворотного кільця; фінансовому управлінню (за наявністю ресурсів) –  внести на розгляд сесії міської ради пропозицію щодо виділення коштів на закупівлю електричного транспорту (тролейбусів) на автономному ходу.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*