17 серпня після 10-ти діб надважкої праці в умовах справжнісінького “пекла” повернулись на Батьківщину наші вогнеборці.

Понад тиждень сотня українських рятувальників протистояла вогняній стихії у Греції. До складу зведеного загону увійшли і 10 рятувальників Хмельниччини, які упродовж десяти діб — з 7 до 16 серпня — надавали допомогу грецькому народові у гасінні масштабних пожеж, що охопили майже весь півострів. Подекуди полум’я добиралось і до людських осель.

І от сьогодні, втомлені, але усміхнені, з почуттям виконаного обов’язку наші бійці прибули на рідну Хмельниччину. Вітаючи рятувальників, керівник Головного управління області Едуард Братко подякував надзвичайникам за героїчну та надважку працю, за те, що й за кордоном вони продемонстрували гарний приклад мужності, професіоналізму та бажання допомогти. Едуард Петрович дав розпорядження надати необхідну кількість днів для відпочинку особового складу, щоб, відновивши сили, вони могли знову стати на захист рідного краю від небезпек.

Тож вітаємо вас, наші герої, на Поділлі! Пишаємося вашою витримкою, терпінням та мужністю! Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, сил і наснаги у нелегкій праці!

За матеріалами пресслужби облуправління ДСНС

Читайте також: Рибалки області збираються у Хмельницькому на чемпіонат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *