Серед евакуйованих з Уханя двоє представників шоу-бізнесу з Хмельниччини

Серед евакуйованих з Уханя двоє представників шоу-бізнесу з Хмельниччини
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Жителі Хмельницької області є серед громадян, яких 20 лютого евакуювали з китайського міста Ухань, повідомив прессекретар міністра внутрішніх справ Артем Шевченко.

Як стало відомо Суспільному з власних джерел, серед евакуйованих – двоє хмельницьких представників шоу-бізнесу.

Головний епідеміолог департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної адміністрації Олександр Мирний каже, що у нього немає інформації щодо людей, які перебувають на борту літака. За його словами, така інформація йому наразі не потрібна, оскільки пасажирів, які прилетіли з Уханя, розміщуватимуть у карантин за межами області. А після карантину, повернувшись на Хмельниччину, ніякого епідеміологічного супроводу вони не потребуватимуть.

Не знають про пасажирів з Хмельниччини на борту спецрейсу з Уханя і в управлінні Служби безпеки України в Хмельницькій області, каже прессекретарка управління Людмила Рябчук.

У Хмельницькій обласній державній адміністрації теж не мають інформації про пасажирів з Хмельниччини, які прилетіли з китайського міста Ухань, що є епіцентром епідемії коронавірусу, сказала начальниця управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Хмельницької ОДА Інна Михайлова.

Як відомо, 20 лютого у харківському аеропорту приземлився літак з Китаю, в якому прилетіли евакуйовані з міста Ухань українці. Як передають колеги з UA:Харків, усіх 72 людей, що перебували на борту літака, оглянули лікарі. За словами голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера, пасажири та члени екіпажу їдуть до селища Нові Санжари Полтавської області. Там знаходиться спеціально виділений медичний заклад, де вони будуть утримуватися. Симптомів коронавірусу у людей, які прибули на борту літака, що прилетів з Китаю, не виявлено, каже голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

Автобус з евакуйованими українцями в дорозі на Полтавщину, передають кореспонденти UA: Полтава. За їх словами, біля Нових Санжар пікет, який влаштували місцеві жителі напередодні вночі, продовжується.

За матеріалами Суспільного

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *