Сьогодні держава стикнулась з декількома кризами одночасно: коронавірусна, економічна, енергетична тощо. Щоб їх вирішити, в нинішнього уряду не вистачає ні досвіду, ні ідей. Саме тому Україна потребує нового фахового прем’єр-міністра.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі телеканалу «Прямий».

«Команда Володимира Зеленського втрачає легітимність, його підтримка має негативну динаміку до падіння. Люди дедалі більше розуміють, що повернути країну в нормальний управлінський процес зможуть перевибори до Верховної Ради, а також обрання нового прем’єр-міністра. Адже в нас профнепридатний уряд, який не справляється з кризами, які наразі є в Україні», – сказав він.

Сергій Євтушок переконаний, що державі вкрай необхідний фаховий прем’єр, який оперативно ухвалюватиме рішення та правильно розставлятиме їхню пріоритетність.

«Кого україніці вважають одним із найефективніших прем’єрів? Це – Юлія Тимошенко. Викликів на її каденцію припало багато. Це і пташиний грип, й економічні проблеми – девальвація долара. За її каденції ефективно запрацювала «Контрабанда стоп», дохідна частина дозволила виплачувати пенсії та зарплати», – нагадав політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *