Знаючи про падіння рейтингів, влада намагається відвернути увагу людей новими популістичними обіцянками. Водночас реальні проблеми залишаються невирішеними.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у програмі «Велика політика» на «5 каналі».

«Послання Президента України стало справжнім апофеозом популізму, спричиненим тотальним падінням рейтингів влади. Таке враження, що президент з чіткими, виписаними в Конституції повноваженнями, за інші речі відповідає. Однак за те, про що він говорив, відповідає виконавча гілка влади», – сказав він.

За його словами, наразі баланси організації влади по повноваженнях, які прописані чітко в Конституції, дуже змішані й порушені.

«Та незрілість, ті нові профнепридатні обличчя абсолютно не розуміють, що для нормальної правової країни, яка може мати розвиток, мають бути чітко виписані процедури і має бути дотримання цих процедур. Зеленський замкнув на собі всі ці речі. В Конституції чітко прописано: державна виконавча гілка влади – одні повноваження, судова гілка влади – інші повноваження, президент – інші повноваження», – наголосив політик.

Він переконаний, що таким гучними «лякалками»  як держпереворот влада намагається відвернути увагу від непрофесійності Уряду й кризи, яка насувається з опалювальним сезоном і з якою вони не здатні впоратись.

«Професіонали з «Батьківщини» готові виправити ситуацію, і ми внесли десятки законів, щоб врятувати країну від найгіршого. Але «нові обличчя» не чують, а найгірше – не розуміють, до якого збідніння доводять людей і країну», – обурився народний депутат.

Сергій Євтушок також зауважив, що падіння рейтингу влади свідчить про те, що треба негайно озвучувати якісь популістичні речі, що власне і робив Зеленський під час промови. Народний депутат від «Батьківщини» навів приклад такого популізму. Зокрема, нагадав про обіцянку президента поставити на облік 400 тисяч учасників бойових дій і видати їм квартири.

«Невже в когось є сподівання, що всім 400 тисячам видадуть квартири? Поставлять на облік – і на цьому все. Ну це ж пряма популістична історія, яка нездійсненна, нереалістична», – пояснив Сергій Євтушок.

Читайте також: Влада відкинула розумні пропозиції для людей, тому бюджет ми не підтримуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *