Електроінструменти та велосипед сусіда виявились “ласим шматком” для жителя Полонного. 45-річний чоловік раніше неодноразово притягався до відповідальності за аналогічні злочини та висновку, очевидно, не зробив.

За вироком суду, у травні цього року в Полонному місцевий мешканець серед дня зайшов до незамкненого гаража сусіда й виніс звідти електроінструменти на суму понад 3500 гривень. У жовтні – вкрав велосипед у чоловіка, з котрим щойно познайомився під час вживання алкоголю.

У судовому засіданні свою вину у крадіжці велосипеда обвинувачений визнав, щоправда, пояснити нічого не зміг, бо, сказав, тоді був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Велосипед уже повернув власникові. Не заперечував він і те, що заліз до сусідського гаража, проте запевнив, що не брав електродриль.

“Потерпілий сусід пояснив, що не раз заставав обвинуваченого у себе на подвір’ї, тому коли з гаража зникли електроінструменти, одразу запідозрив його. Зустрівшись, сказав повернути майно, однак той віддав не усе”, – повідомили у суді.

Полонський районний суд визнав чоловікак винним у двох крадіжках, вчинених повторно, одна з них – ще й поєднана з проникненням у сховище (частини 2, 3 статті 185 Кримінального кодексу України) та призначив йому остаточне покарання – 3 роки ув’язнення.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *