В Шепетівський район прибула чергова киснева станція. Доставили її та розвантажили на території багатопрофільної лікарні Шепетівської міської тергромади.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Віталій Бузиль.

«Потужності кисневої станції вистачить не лише для під’єднання Covid-ліжкомісць, а й для забезпечення потреб лікарні загалом.  Це надзвичайно важлива подія для громади! Бо питання забезпечення киснем є дуже актуальним, особливо у пік захворюваності», – зауважив очільник Шепетівки.

​У Шепетівській  багатопрофільній лікарні загалом  275 ліжок, з них– 120 ковідних і 60 у резерві. 

Нагадаємо, фракція “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді неодноразово порушувала питання створення мережі кисневих станцій на території Хмельниччини.

«Щоб уникнути  критичної ситуації, коли у квітні зупинилося  виробництво медичного кисню основним постачальником із Львівщини, необхідно  мінімум п’ять потужних кисневих станцій при опорних лікарнях», – пояснив  керівник фракції ВО «Батьківщина» у Хмельницькій обласній раді Сергій Яковлев.

Депутат зазначив, що будівництво кисневих станцій – це непосильні витрати для медичних закладів, що знаходяться на фінансуванні територіальних громад. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *