Правоохоронними органами області продовжується робота з припинення діяльності заборонених законом гральних закладів.  
Працівниками Хмельницької  місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), досудове розслідування у якому здійснюється слідчим  відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.  


В межах вказаного провадження, 4 березня цього року, у місті Хмельницькому викрито підпільний гральний заклад, який працював без будь-яких відповідних зовнішніх розпізнавальних ознак, а постійних клієнтів приймав за попереднім дзвінком.  
У приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, на підставі ухвали суду проведено обшук, в ході якого виявлено 27 моніторів, 19 системних блоків, Wi-Fi роутер та відеокамеру.  
«Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено», – повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Павло Маслюк.  


За клопотанням сторони обвинувачення ухвалою суду, з метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, на вилучене майно накладено арешт.  
Проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Пресслужба прокуратури Хмельницької област

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *