Ще одна перемога хмельницького нардепа. Виграно тендер на ремонт дороги під Житомиром за 211 млн. грн.

Ще одна перемога хмельницького нардепа. Виграно тендер на ремонт дороги під Житомиром за 211 млн. грн.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницька фірма, яка спеціалізується на будівництві доріг і автострад, стала переможцем тендеру на капітальний ремонт відрізку дороги М-06 (Київ-Чоп) у Житомирській області, повідомляє ХМ-Інсайд.

Йдеться про 6 кілометрів під’їзду до Житомира з боку Львова, які відремонтує ПрАТ «Хмельницьке ШБУ 56». Про це зазначено в інформації, опублікованій на ресурсі ProZorro.

Наразі Служба автомобільних доріг у Житомирській області вже оголосила про намір укласти договір із вказаним товариством. Вартість робіт складає 211 мільйонів 277 тисяч 777 гривень.  Джерело фінансування – державний бюджет України.

За умовами тендерної документації, дорогу мають відремонтувати до 31 грудня 2021 року.

Свої пропозиції на тендер подало дві фірми: ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» ТОВ «Ростдорстрой». Останнє запропонувало за свої послуги майже на 2 мільйони гривень дорожче.

ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» зареєстроване у місті Хмельницький по вулиці Західна окружна,1. Бенефіціарним власником фірми є Галина Ставчанська з Чернівців. Товариство опосередковано пов’язують з народним депутатом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком (188-ий виборчий округ).

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *