27 листопада 2019 року відбулася урочиста церемонія відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Залужжя. Про це інформують на сайті Білогірської районної держадміністрації.

В урочистому заході взяли участь голова обласної державної адміністрації  Дмитро Габінет, т. в. о. заступника голови Хмельницької  обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Яків Цуглевич, начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Віра Бригадир, депутати обласної ради Сергій Іващук та Артур Фрідман, керівник апарату райдержадміністрації Юлія Мислівська, голова районної ради Володимир Кирилюк, голова Білогірської ОТГ Василь Мельник, керівники установ та організацій району, медичні працівники, а також жителі населених пунктів Залузької сільської ради.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет, звертаючись до гостей свята, зауважив,  що сьогоднішня подія є свідченням того, що медична реформа в Україні впевнено набирає обертів, адже вперше за довгий час сільська медицина отримала належну увагу від керівництва держави.

«Відкриття амбулаторії — це приклад тих кроків, які здійснюються сьогодні для наших громадян на виконання завдань Президента, — зазначив очільник області. — Кожен з нас, як людина,  — є найвищою цінністю. Кожен з вас є та має бути найвищою цінністю для усіх, хто знаходиться на державній посаді. Ми працюємо для вас. І саме такі заклади мають забезпечувати вас всім необхідним». — зазначив очільник області.

Заклад не лише повністю укомплектовано необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, тут також  забезпечено доступ до високошвидкісного інтернету для надання телемедичних послуг. У наявності меблі, медична апаратура, комп’ютерна техніка та все необхідне для роботи сімейного лікаря, у тому числі й автомобіль Renault , на якому сімейний лікар зможе здійснювати виїзди в інші населені пункти, мешканців яких обслуговуватиме Залузька амбулаторія. Окрім того, тут передбачене окреме житло для лікаря.

Загальна кошторисна вартість будівництва та оснащення амбулаторії становить 8,79 млн.грн.,  основна частина яких виділена з державного бюджету, а саме 7,9 млн.грн, а ще 10%, що становить 878,960 тис.гривень — з бюджету Білогірського району.

Головним розпорядником коштів виступило управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької ОДА, замовником та одержувачем коштів – “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”, підрядником – ТзОВ «Будівельна виробнича компанія «Форвард Плюс».

Залузька амбулаторія загальної практики сімейної медицини є другим закладом, який відкрито в районі у рамках реформи сільської медицини. Минулого місяця прийом пацієнтів розпочала амбулаторія в селі Квітневе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *