Ще у двох прихожанок Городищенського монастиря виявили коронавірус

Ще у двох прихожанок Городищенського монастиря виявили коронавірус
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сьогодні вранці міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив про зареєстровані 2 нові випадки інфікування коронавірусом шепетівчанок, які були прихожанами Городищенського монастиря, інформує shepetivka.com.ua.

Ще вчора виявили літню шепетівчанку, у якої проявились симптоми коронавірусної хвороби COVID-19, експрес-тест взятий у неї показав позитивний результат. Пенсіонерка відвідувала Городищенський монастир і уже сьогодні за результатами ПЛР-тестування підтвердили у неї коронавірусну хворобу. Наразі жінка перебуває на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Крім неї, штаб сповістив про ще одну інфіковану жінку з COVID-19, яка також була в монастирі. Вона лікується амбулаторно.

Міським штабом із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації встановлено по нових випадках зараження 42 контактні особи.

Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації закликає шепетівчан, у зв’язку із тим, що у Городищенському монастирі виявлені хворі на коронавірус COVID-19 і представники Шепетівських церков контактували із священнослужителями Городищенського монастиря, максимально обмежити спілкування, дотримуватися дистанції та правил карантину. Існує велика загроза поширення коронавірусної інфекції у місті.

Тож, на сьогодні маємо в Шепетівському районі 25 лабораторно підтверджених випадків, з них 7 вже одужало (в тому числі 2 дітей), також 2 летальні випадки.Відразу 14 зареєстровано протягом останньої доби – 13 контактних осіб по монастирю та 1 людина при тестуванні пневмонії.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *