Дуже часто в будь якій сфері діяльності виникає потреба перевірки людини – як співробітника, контрагента, партнера. Приватний детектив чи знайомі в правоохоронних органах, це далеко не завжди правильний і доступний варіант. Але завжди є можливість перевірити людину за ІПН через сервіс https://youcontrol.com.ua/ru/topics/yak-znayty-osobu-za-ipn-ta-pib/.


А ще бувають ситуації, коли з усіх можливих даних про людину, в наявності є лише ІПН, а людину потрібно терміново знайти. Тоді в нагоді і стане сервіс комплексної перевірки фізосіб YouControl People.

Також ІПН можна використовувати не тільки для перевірки чи пошуку по ІПН фізичної особи, а й компаній, оскільки податковий номер є ідентифікатором усіх платників податків.

За допомогою аналітичної системи YouControl People:
• знайти та отримати всі потрібні дані про особу за ІПН та ПІБ;
• інформація з більш ніж сотні українських державних реєстрів та баз даних;
• можливість пошуку та перевірка людини за ІПН, а також десятками інших критеріїв;
• формування інформації про особу у вигляді досьє, яке буде зручним для подальшого вивчення і аналізу.
Отже, за допомогою сервісу YouControl, знаючи лише ІПН, можна дізнатися про людину наступне: якщо людина є фізособою-підприємцем, то на цій же сторінці можна побачити вид її діяльності та адресу; також можна отримати інформацію про наявність боргів; чи є людина у розшуку та чи не є особа національним публічним діячем, яким авто володіє, та в яких судових справах брала участь.

Також з Youcontrol адзвичайно легко шукати та знаходити інформацію:

за кодом ЄДРПОУ чи ІПН відкриється досьє відповідної компанії або ФОП;

за ПІБ ви дізнаєтесь всі реєстраційні дані про особу;

за назвою отримаєте список компаній з подібним найменуванням;

введіть адресу чи номер телефону і вам покаже всі компанії, що мають однакові контактні дані.

Головне завдання компанії YouControl — максимально спростити підприємцям та профільним спеціалістам процес пошуку інформації щодо контрагентів та прийняття рішення про доцільність співпраці з ними, а також сприяти створенню прозорого ділового середовища. Частіше за інших платформу використовують юристи, бухгалтери, маркетологи, директори та власники підприємств, а також спеціалісти з безпеки.

Сервіс YouControl https://youcontrol.com.ua/ допомагає у бізнесі та приватному житті, оскільки дуже часто від наявності інформації про людину чи організацію, залежить ваша безпека. І не лише фінансова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *