Шоу “Голос”: знову без хмельничан але не без скандалів

Шоу “Голос”: знову без хмельничан але не без скандалів
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Чомусь не щастить в цьому сезоні проекту “Голос країни” представникам нашої області. Вчора, вкотре уже не дивлячись на якість виступу, не повернулись судді до чарівної Вікторії Демчишиної, що співала уже класику української пісні “Вахтьорам” Бумбокса у власній версії.

Вікторія була на проекті із усією своєю сім’єю і вони не повинні розчаровуватись у результаті і пам’ятати, що більшість переможців таких шоу потім зникають кудись невідомо куди, а от ті, хто “програв” часто стають справжніми зірками. А таке бажання у нашої землячки є, як і всі необхідні дані. Удачі тобі, Вікторіє!

І, як завжди на проекті, не обійшлось і без скандалу. По завершенні програми в інтернеті почали з’являтись відгуки про те, що 1+1 протитрував одну з учасниць, як представницю Абхазії. Абхазія є невизнаною республікою, ніким крім Росії і її сателітів. Для всього світу це Грузія. Це так якби в Грузії, на такому ж шоу представницю Донецька назвали б представницею ДНР, а не України.

Поки що жодних пояснень від каналу не надходило. А глядачі в коментарях все більше обурюються засиллям іноземців у цьому проекті. Спостерігаємо далі.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *