Симчишин іде на другий строк.

Симчишин іде на другий строк.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин підтвердив, що вдруге побореться за мерське крісло на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Фото пресслужби міської ради

Про це повідомляє НГП..

“Коли балотувався перший раз (на міського голову 2015 року – НГП) говорив про те, що дві каденції, а це 10 років, – той час, коли всі ідеї, проєкти, за умови, якщо ти ефективний управлінець, повинен їх реалізувати. Велику кількість проєктів та об’єктів вдалося втілити, але ще багато чого не зроблено. Це сміттєпереробне підприємство, індустріальний парк, аеропорт, який разом з державною і обласною владою, маємо запустити. А також багато менших інфраструктурних проєктів, у тому числі Палац спорту. Особисто планую брати участь у виборах, оскільки бачу хорошу підтримку мешканців. Я думаю, що 25 жовтня нам дадуть оцінку”, – зазначив мер.

Водночас Симчишин впевнений, що ніхто з його командою у чесній конкуренції не потягається, а тому очікує застосування брудних політичних технологій.

Нагадаємо, що на місцевих виборах-2015 висуванець ВО “Свобода” Олександр Симчишин здобув перемогу за посаду міського голови Хмельницького.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *