Скандальний антиукраїнський блогер Сороченко знову не з’явився до суду.

“Квадрат”, він же бердичівський блогер Артур Сороченко, що минулого року зняв відео, як він б’є атошника у Хмельницькому, знову пропустив засідання суду у цій справі. Як і попереднього разу його адвокат надав судді довідку про те, що його підопічний знаходиться на лікуванні.

Хоча Артура у нашому місті чекали. Як завжди, найбільш активно були присутні хлопці з організації “Фенікс”. Лідеру якої – Віктору Бурлику довелося стати головним ньюсмейкером для місцевих ЗМІ.

На думку пана Віктора, Сороченко навмисно затягує розгляд справи, оскільки не хоче, щоб вона відбувалась у Хмельницькому, де його уже неодноразово “неприязно” зустрічали. Також цікава позиція хмельницьких правоохоронців, які минулого року, одразу після затримання блогера влаштували прес-конференцію, де заявили, що для них це справа честі. Але справу цю вони чомусь ведуть не дуже впевнено. Про це, за словами Віктора Бурлика, свідчить те, що Сороченка бачили у різних містах України живим і здоровим, він і далі веде діяльність в інтернеті, а поліція і суд не звертають на це уваги. Також лідер “Фенікса” пообіцяв і надалі не залишати цю справу, тримати її на контролі і допомогти забезпечити правосуддя.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*