Скоро школярів можуть відправити на канікули, а студентів на дистанційне навчання – Уряд

Скоро школярів можуть відправити на канікули, а студентів на дистанційне навчання – Уряд
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Відповідне розпорядження можуть ухвалити на засіданні уряду вже 13 жовтня. Про це йдеться в матеріалі видання “Є”.

Сьогодні, 12 жовтня, Міністерство освіти та науки надішле рекомендаційні листи до всіх закладів загальної середньої освіти щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня. Про це учора, 11 жовтня, написав у Telegram тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

Школи

«Ми ухвалили рішення, відповідно до якого завтра, 12 жовтня, буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно», – заявив міністр.

Виші та ПТУ 

Згідно з заявою міністра студентів на місяць хочуть відправити на дистанційне навчання. Також рекомендують їм виїхати з гуртожитків.

«Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період від 15 жовтня до 15 листопада з виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків від 15 жовтня до 15 листопада 2020 року)», – зазначив Шкарлет. Уже сьогодні він уточнив, що примусово студентів з гуртожитків не висилятимуть, а лише рекомендуватимуть від’їзд додому.

Дитсадки

«Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря», – зазначив Шкарлет.

Він також додав, що Міністерство освіти спільно з Міністерством охорони здоров’я будуть подавати таку ж пропозицію на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні уряду вже 13 жовтня.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *