Традиційно 18 вересня  у  Славуті, що на Хмельниччині, відзначаються річниця створення Славутської міської територіальної громади та 21 вересня – День міста. З цієї нагоди відбулися урочистості, які зібрали  як мешканців населеного пункту, так і тих, хто залишив тут своє коріння або ж щиросердно  любить чарівний поліський край.

Не могла  залишитися осторонь  і команда обласної партійної організації  ВО «Батьківщина».  З 2006 року Славуту, а віднедавна  і громаду, очолює член партії ВО «Батьківщина»  Василь Сидор. Саме завдяки його самовідданій праці на благо  міста, злагодженій діяльності депутатського корпусу ради, керівників  комунальних підприємств  та за підтримки  місцевих жителів вдається досягти розвитку інфраструктури, покращення медичного обслуговування, освіти та  культурно-спортивного життя громади.

«Нехай ваше місто розвивається та продовжує творити свою історію разом з прекрасним керівником  – міським головою Сидором Василем Богдановичем! Пишаємося, що в нашій команді є такі люди!»сказав у вітальному слові очільник  Хмельницької обласної партійної організації ВО «Батьківщина», голова  фракції у Хмельницькій обласній раді Сергій Яковлев.

Принагідно він зауважив, що  славутчани   завжди можуть  розраховувати як на допомогу  обранців області від політичної сили, так і  підтримку партії  на чолі з лідером Юлією Тимошенко, котра неодноразово була у славетному місті.

З  нагоди  свята Сергій Яковлев вручив восьми  мешканцям міста  грамоти за самовіддану працю на благо громади та  подарунки, а колективу міської ради – телевізор. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *