«Слуга народу» внесла законопроєкт, який дозволить підліткам з 14 років змінювати стать без згоди батьків

«Слуга народу» внесла законопроєкт, який дозволить підліткам з 14 років змінювати стать без згоди батьків
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

14-річні зможуть відмовлятися від лікування алкоголізму, наркоманії токсикоманії та інших небезпечних залежностей чи хвороб

У Верховній Раді зареєстровано проєкт закону України №2684 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації прав підлітків у сфері охорони здоров’я», – повідомляє ГЛАВКОМ.

Його автором є народна депутатка від президентської фракції «Слуга народу» Лада Булах.

Зміна до закону України «Про охорону дитинства» полягає у внесенні поняття «дитина підліткового віку (підліток)» та напрямків соціального становлення підлітків, а також можливість визначати особливості прав підлітків у сфері охорони здоров’я.

Але це ще не все.

«Якщо уважніше подивитися на цей законопроєкт, то надання дітям права з 14 років укладати правочини щодо реалізації права на охорону здоров’я містить шерег небезпек».

14-річні зможуть відмовлятися від лікування алкоголізму, наркоманії токсикоманії та інших небезпечних залежностей чи хвороб. Якщо досі відповідальність за лікування несли батьки, то цей законопроєкт дає право підлітку відмовлятися від лікування, бо єдиним, хто приймає рішення щодо лікування, стає сам підліток.

Окрім того, Законопроєкт 2684 дозволить підліткам із 14 років міняти стать без згоди батьків, а також відмовлятися від необхідного лікування.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *