Хмельницькі “Слуги народу” пішли по стежці колишніх хазяїв життя

Хмельницькі “Слуги народу” пішли по стежці колишніх хазяїв життя
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Минулоріч, коли відбувались виборчі перегони до ВР та на посаду Президента, в Україні перемогли абсолютно нові обличчя. Саме ті, на кого був запит суспільства.

Не помічений в корупції чи інших навколодержавних “мутках” Президент Зеленський привів із собою до влади сотні таких само “невинних” з точки зору української політики і в основному молодих людей.

Багато чого з того часу змінилось. Виявилось, що не всі вони такі, як здавались спочатку. Що їхня показова єдність далеко не монолітна і ділиться уже на декілька десятків “груп по інтересам”. Але українцям не вперше розчаровуватись у тих, кого вони самі привели до влади.

Так і на Хмельниччині нещодавно створений осередок політичної сили “Слуга народу” пішов старим, добрим і перевіреним шляхом. Хоча до прийняття постанови Верховною радою про місцеві вибори залишилось ще мінімум місяць.

“Гречка” для народу, це те у що свято вірять політики всієї країни. Це те, що дає результат.

У всіх досі в голові приклад Черновецького, який у свій час, роздавши київським пенсіонерам продуктові набори, отримав майже необмежену владу у Києві та “відбив” вкладені гроші за лічені дні. Наслідки його “правління” – зниклі тисячі гектарів столичної землі, МАФи без документів та багато іншого, – даються взнаки і досі.

Тим же шляхом пішов і новий керівник київських “слуг народу” Микола Тищенко, у команді якого помічена автор схем із “гречкою” для пенсіонерів часів Черновецького Алла Шлапак. Торбинки з гостинцями від нього уже отримують київські пенсіонери. Чиї щасливі обличчя почали все частіше з’являтись у ЗМІ.

Не відстають від киян і хмельницькі “слуги”. На їхній сторінці у Фейсбук за останній час з’явилось декілька дописів про допомогу хмельничанам, а саме хмельничанам похилого віку.

Але ефект від тих дописів для партії скоріше протилежний задуманому. Коментарі під фотографіями – яскраве підтвердження ставлення хмельничан до такий дій.

Особливо кидається в очі те, що, якщо спочатку людям роздавали пайки в торбинках “БМВ”, то потім стали використовувати явно дешевші пакети, більш схожі на пакети для сміття, ніби підкреслюючи своє ставлення до людей.

БМВ спонсор Слуг народу?
На цьому фото незрозуміло.Чи то торбу дають чи забирають. А ворота в бабусі читачі вже оцінили в декілька тисяч доларів
Головне, що в масці!
Таке враження, що люди просто виносять сміття

Особливо цинічно виглядають дописи на сторінці партії, які перемежовують такі “гречкосійні” повідомлення:

ВпливайТЕ.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *