За щойно оприлюдненим дослідженням Київського міжнародного інституту соціології, 64% громадян України вважають, що влада «слуг народу» веде країну в неправильному стратегічному напрямку.

Експерт Дмитро Корнійчук заявив, що таке розчарування людей є наслідком всеохопної корупції, коли замість закінчення епохи бідності – люди отримали стрімке підвищення тарифів і цін, замороження вкрай низьких заробітних плат і пенсій, продаж українських чорноземів іноземцям без проведення референдуму і суттєве погіршення умов роботи бізнесу. 

Також за результатами цього дослідження, партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко є єдиною, яка суттєво приростила підтримку українців і вийшла на друге місце в партійних рейтингах з результатом 15%.

Експерт Дмитро Корнійчук вважає, що таке стрімке зростання рейтингу партії «Батьківщина» пояснюється тим, що все більше українців вважають, що єдиною альтернативою для подолання бідності і забезпечення відродження країни є курс, який пропонує Юлія Тимошенко. Він прогнозує, що до кінця осені рівень підтримки Юлії Тимошенко буде наближатися до рейтингу Володимира Зеленського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *