Повеселитись на засніженій гірці поблизу Хмельницького можливо, адже у Ходаківцях відкрили довгоочікувану тюбінгову гірку. Цими вихідними її обкатали чимало хмельничан.

Та сьогодні, 07 лютого стало відомо, що роботу комплексу тимчасово призупинили. Це пов’язано з несприятливими погодніми умовами. Через мокрий сніг та плюсову температуру гірка не працюватиме до 12 лютого.

Та сумувати немає причин, адже, кажуть, сніг на таких схилах сходить найпізніше. Тож випробувати гірку можна буде аж до березня.

Наразі, на сторінці комплексу в соцмережі розмістили вартість послуг. Відтепер вона залежатиме не від часу, а від кількості спусків:

Звичний графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00.

Нагадаємо, ідею створення тюбінгової гірки в Ходаківцях почали втілювати у життя ще минулої весни. Місце саме тут обрали не випадково. Все через рельєф, який потрібен для катання на лижах, сноубордах, тюбінгах… Є великі перепади висот між низом та верхом. Впорядкувати довелося лише довжину гірки.

Ще один «плюс» гірки в тому, що вона розташовується недалеко від Хмельницького, тож дістатися сюди з обласного центру буде не важко. Особливо тим, хто має автомобілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *