Сьогодні відзначають Всесвітній день молоді: яка вона – сучасна молодь

Всесвітній день молоді відзначається щорічно 10 листопада, тому що саме в цей день на Всесвітньої конференції молоді у Лондоні, що проходила 29 жовтня – 10 листопада 1945 року, була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ).

Через те, що в української молоді є власне свято в червні, інтернаціональна дата не дуже популярна. Тим не менш, вона важлива. В Україні молодими людьми прийнято вважати громадян до 35 років. ВООЗ “продовжує” цей вік до 44 років.

Молодь – рушійна сила світового прогресу. Юне покоління невпинно генерує нові ідеї. Нинішнє покоління молоді буквально виросло з гаджетами у руках. Це потягнуло за собою і інтеграцію життя в онлайн-вимір. А через безперервний потік інформації нинішня молодь набагато швидше її сприймає.

Представники нового покоління відзначаються соціальною свідомістю. Їх турбує екологічне питання, лакає корупція та війна, натомість політикам вони не надто довіряють. Нова генерація хоче достатку вже сьогодні, а не працювати роками на свою кар’єру, поєднувати роботу та нові враження. Вона не боїться проміняти кар’єру на довготривалу перспективу на тимчасову роботу, але таку, що принесе їм задоволення, нові знання та вміння.

Стереотипи про молодь, що поступається своїми якостями старшому поколінню, давно неактуальні. Нове покоління чітко знає чого хоче і мислить глобальніше за своїх батьків.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*