Сьогодні, 18 лютого, ховатимуть шестикласника, який загинув 16 лютого під завалами недобудованого гаража в Хмельницькому. Про це Суспільному розповів директор школи № 25, в якій навчався хлопчик, Іван Душкевич. Поліція за фактом загибелі дитини порушила кримінальне провадження, каже начальниця відділу комунікацій Головного управління Націполіції області Інна Глега. А в Хмельницькій міській раді з’ясовують, кому належала земля та недобудований гараж, розповідає Суспільному директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Олександр Чорнієвич.

Сергій, якого ми застали в одному із гаражів, що знаходиться неподалік місця загибелі дитини, каже – майже увесь день тут працював, але як усе сталося, не чув і не бачив

“Побачив, що міліція приїхала, думаю чого вони… Розвернулися та й поїхали. Я варю, дим, то я так час від часу виходжу на перекур на вулицю, то я бачив, там діти бігали, але я щось навіть уваги не звернув”.

У загиблого хлопця є молодша сестра, мати виховувала їх одна, розповідає завуч школи №25 Наталя Кушлак. За її словами, двоє хлопців та сестри обох, бавилися на території закинутих гаражів у хованки.

Ще один учень школи, на очах якого загинув Кирило, теж був травмований під час завалу гаража, каже директор школи №25 Іван Душкевич. Додає: дитина поки школу не відвідує, лікується вдома.

Подробиці – у сюжеті Нелі Шпулак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *