Співака-чиновника А. Клименка два місяці не можуть знайти, щоб поговорити про мільйонну нестачу

Розкрадання майна на 900 тис. грн: керівник обласного науково-методичного центру не виходить на зв’язок другий місяць, повідомляє НГП.

Керівник Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтв Андрій Клименко повинен відповідати за нестачу майна громади на суму 900 тис. грн.

Таку думку сьогодні висловила голова ради Віолета Лабазюк на пресконференції.

Ще 8 лютого цього року було проведено інвентаризацію та виявлено відсутність майна громади придбаного за кошти платників податків на загальну суму 900 тис. грн (загалом 35 позицій). Найдорожча позиція – це світлодіодний LED екран вартістю 420 тис. грн.

“З лютого ми чекаємо, коли керівник центру повернеться на робоче місце і понесе відповідальність за розкрадання майна”, – наголосила пані Лабазюк.

На уточнююче запитання, чи відоме їй місцеперебування пана Клименка, голова рада відповіла, що він за межами області.

Також Віолета Лабазюк заявила, що облрада цікавилася перебігом хвороби Клименка. Однак медики відмовилися надати інформацію на запит, зіславшись на конфіденційність.

Як писав НГП, за фактом розкрадання майна правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Санкція статті передбачає до 5 років позбавленням волі.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*