“Справа Вікарчука”: поліція не змогла довести в суді існування в Хмельницькому “Роза Бару”

“Справа Вікарчука”: поліція не змогла довести в суді існування в Хмельницькому “Роза Бару”
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницький міськрайонний суд закрив провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності хмельницького бізнесмена і керівника ТОВ “Браво” Віктора Вікарчука за порушення правил карантину (ст.44-3 КУпАП) через відсутність складу правопорушення.

Відповідну постанову 25 листопада винесла суддя Світлана Дручкова, повідомляє НГП.

До суду надійшло п’ять адмінпротоколів від 10 листопада, які поліція склала на пана Вікарчука за те, що він протягом 5 листопада близько 00 год. 20 хв., 6 листопада о 22 год. 30 хв., 6 листопада близько 00 год. 20 хв., 7 листопада 22 год. 55 хв. і 8 листопада близько 22 год. 35 хв. не забезпечив закриття кафе “Роза бар” на вул. Свобода, 1А у Хмельницькому. Своїми діями він порушив норми закону про захист населення від інфекційних хвороб і постанови Кабміну від 22 липня №641 зі змінами.

У вигляді доказів поліцейські надали суду свої рапорти, копії витягів з Єдиного державного реєстрів і диски з відеозаписами. Що цікаво: у жодному з протоколів не зазначено, що проводилася відеофіксація.

Крім цього, під час перегляду відеозаписів суд з’ясував, що одне із відео було датоване 2008 роком!

Окремо на одному із записів чути голос поліцейського, який відрекомендовується представниці “Роза бару”, що перебувала у коридорі: “Ті самі люди у ту саму хату. Зарічанський відділ поліції”.

На судове засідання бізнесмен не прибув, а відправив представника Андрія Орєхова. Останній просив суд закрити справу за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Стверджував, що немає доказів, що у суб’єктів господарювання ТОВ “Браво” і кафе “Роза бар” спільним власником виступає Віктор Вікарчук. Також додав, що в протоколах Вікарчука чотири рази записали, як власник і лише один раз, як директор ТОВ “Браво”.

У результаті суддя дійшла висновків, що працівники поліції не надали жодних доказів, що Вікарчуку, як ФОПу, належить кафе “Роза бар”. Більше того, не надано доказів, які встановлюють існування такого закладу як “Роза бар”.

Також суд наголосив, що рапорти працівників поліції не можуть слугувати однозначним доказом винуватості особи у вчиненні адмінправопорушення.

Крім цього, суд поставив під сумнів копії витягів з Єдиного державного реєстру, оскільки ті належним чином не були завірені.

Іще з переглянутих відеозаписів, наданих правоохоронцями, на думку суду, не можливо з’ясувати, хто, коли і на які носії їх знімав.

Вказану постанову можна оскаржити протягом 10 днів до Хмельницького апеляційного суду.

Як писав НГП, 26 жовтня Хмельницький міськрайонний суд визнав винним власника ТОВ “Браво” Віктора Вікарчука у порушенні правил карантину і оштрафував на 34 тис. грн. За матеріалами цієї справи 15 жовтня близько 00 год. 20 хв., Віктор Вікарчук, будучи власником ТОВ “Браво”, що на вул. Свобода, 1 А у Хмельницькому, в порушення правил і норм Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», п. 3, п.п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року, не забезпечив виконання карантинних умов, а саме закриття закладу “Роза-бар”.

Вікарчук подав апеляційну скаргу і її нині розглядає Хмельницький апеляційний суд.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *