Стали відомі імена загиблих сьогодні на Донбасі воїнів

Це військовослужбовці 5-ї БТГр 59-ї ОМПБр: капітан Олександр Войтенко (1974 року народження), старший солдат В’ячеслав Олексієнко (1987 року народження) та старший солдат Дмитро Мироненко (1994 року народження).

Сьогодні, 14 лютого, неподалік населеного пункту Новолуганське, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», під час переміщення на позиції, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули троє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил.

На місці події працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку. Обставини з’ясовуються.

Президент України Володимир Зеленський дав доручення міністру оборони Андрію Тарану та Головнокомандувачу Збройних сил України Руслану Хомчаку терміново прибути в зону проведення Операції об’єднаних сил для встановлення всіх обставин загибелі трьох українських військовослужбовців однієї з бригад на підконтрольній Україні території Донбасу в районі Новолуганського. 

На місці трагедії за дорученням Президента вже перебуває заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець.

Двоє з загиблих – мешканці Кременчука: солдат Олексієнко В’ячеслав Сергійович та капітан Войтенко Олександр Володимирович.

Капітан Войтенко Олександр Володимирович народився 30 квітня 1974 в місті Полтава.
Сьогодні, 14 лютого 2021 року, близько 10-ї ранку, внаслідок підриву на вибуховому пристрої, він загинув поблизу села Новолуганське Донецької області. У зоні проведення Операції Об’єднаних сил виконував обов’язки на посаді командир взводу вогневої підтримки.
Висловлюємо щирі співчуття дружині, сину, мамі, татові і сестрі Олександра. А також усім тим, хто його знав і любив.
Солдат Олексієнко В’ячеслав Сергійович народився 17 квітня 1987 у місті Кременчук.
Сьогодні, 14 лютого 2021 року, близько 10-ї ранку, внаслідок підриву на вибуховому пристрої, він загинув поблизу села Новолуганське Донецької області. У зоні проведення Операції Об’єднаних сил виконував обов’язки на посаді стрілець – помічник гранатометника.
Висловлюємо щирі співчуття дружині, сину та мамі В’ячеслава. А також усім тим, хто його знав і любив.

Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним і близьким загиблих воїнів…

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*