Слідом за Хмельницьким міста області починають піднімати вартість проїзду у місцевому громадському транспорті.

Як пише “Хмельницький Times“, у Старокостянтинові з 1 липня підвищать ціну на проїзд у міських маршрутках. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.

Зазначається, що з липня вартість проїзду у міському пасажирському транспорті встановлюється у розмірі 8 гривень, на період навчального року для дітей шкільного віку та учнів Старокостянтинівського професійного ліцею – у розмірі 4 гривні (щодня, крім неділі).

Новий тариф на проїзд запровадять й у Нетішині. На приміському автобусному маршруті «Нетішин – Старий Кривин» проїзд коштуватиме 10 гривень. А от проїхати по маршруту «Автовокзал – вул. Солов’євська» коштуватиме з наступного місяця 7 гривень. 

Підняти вартість проїзду планують у Славуті. На засіданні виконавчого комітету Славутської міськради затвердили встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів в межах міста з 1 липня. Планується, що перевезення дорослих пасажирів контуватиме 8 грн. Проїзд учнів закладів загальної середньої освіти в період освітнього процесу (понеділок – п’ятниця з 7:00 до 19:00 год.), та для учнів, які відвідують Славутський будинок дитячої творчості, що по вул. Б.Хмельницького – до 21:00 год.) встановили в розмірі 2 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *